Youtube Abone Satın Almak

YouTube kanalınızı grubunuz ve hayranlarınız olarak düşünün. Aboneler, sizden daha fazla içerik bekleyen kişilerdir. Bir abone sizin paylaşımlarınızla ilgili bildirim almaya karar verdiyse, tek bir videoyu bile kaçırmak istemezler

Ne kadar çok aboneniz olursa, o kadar etkili görünürsünüz ve kanalınız yeni, potansiyel abonelere o kadar çekici görünür.

YouTube'da yapabileceklerinizi yükseltmenize olanak tanıyan, ulaşılabilecek abone karşılaştırma ölçütleri de vardır. Örneğin ilk 100 aboneniz, kanalınız için özel bir URL oluşturmanıza olanak tanır. 1.000 aboneye ulaşın ve YouTube İş Ortağı Programı'nın parçası olun.

Bunun da ötesinde, YouTube algoritması etkileşime çok fazla ağırlık verir ve abonelerin içerik oluşturucu olarak sizinle etkileşim kurma olasılığı daha yüksektir.

İçeriğinizle ne kadar fazla etkileşim olursa, YouTube onu güvenilir bir video olarak görüntüler ve bu videoyu, yeni görüntüleyenlerin kanalınızı keşfetmesi için arama sonuçlarının en üstünde sunma olasılığı daha yüksektir.

İş ortağı programına dahil olmanın bir başka avantajı da para kazanmadır. Kanalınızda biriken 1.000 abone ve 4.000 saatlik izlenme süresi eşiğini aştığınızda, görüntülü, yer paylaşımlı ve video reklamlardan reklam geliri elde edebilirsiniz.

Artık abonelerin neden önemli olduğunu anladığınıza göre, kendi hayran kitlenizin ödüllerini alabilmeniz için abone tabanınızı organik olarak nasıl büyüteceğinize geçelim.

Tutarlı içerik oluşturun

Uzun zaman önce, sadece kablolu yayın varken, izleyiciler gün içinde bir şov yayınlandığında onu izlemek için zaman bulmaya çalışırlardı. YouTube hayranları, favori içerik oluşturucularına benzer bir sadakate sahiptir. Tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli içerik yayınlarsanız, bu tutarlılık potansiyel yeni abonelere abone olmaları için bir neden sunar.

Youtube Abone Satın Almalısınız

Abonelerinizi hızlı bir şekilde yükseltebilmeniz çok zordur. Bu nedenle işinizi tesadüfe bırakmak yerine biraz daha hızlandırabilirsiniz. Youtube abone satın aldığınızda hesabınızda bir anda binlerce abone görebilirsiniz. Bu da sizin kanalınız ve videolarınızın güvenilirliği açısından önemlidir.