Profilime Kim Baktı Instagram?

Instagram profiline bakanlar yardımcı uygulamalar aracılığı ile tespit edilebilir. Profilinize bakan kişileri normal şartlar altında öğrenmeniz mümkün değilken, bazı uygulamalar sayesinde Instagram hesabına bakanlar yüzde yüz doğru olarak tespit edilebilir. Yardımcı uygulamaların bir kısmı ücretli iken bir kısmı ücretsizdir. Ücretli olan uygulamalarda genellikle karşınıza reklam çıkmaz. Ancak ücretsiz olanlar ile aynı işi görürler. Burada hangi aracı uygulamayı seçeceğiniz size kalmıştır. Çünkü piyasada çok sayıda yardımcı uygulama bulunuyor. Üstelik bu uygulamalar hem IOS hem de Android işletim sistemlerine hitap ediyor.

Instagram Profiline Kimlerin Baktığını Nasıl Öğrenebilirim?

 

Instagram profiline bakanları öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekecektir:

  • Uygulama mağazasına giriş yapın.
  • Instagram profiline kim baktı yazın.
  • Uygulamalar arasından çıkan seçenekleri değerlendirin.
  • Uygulamayı telefonunuza indirin.
  • Uygulama üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Artık profilinize kimin baktığını uygulama üzerinden görebilirsiniz.

Instagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğrenmek Ücretli mi?

 

Instagram profiline bakanları öğrenme ücreti bazı uygulamalar için bulunmuyor. Yani herhangi bir ücret ödemenize gerek olmaksızın profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz. Instagram hesabına bakanlar ücretsiz yazmanız halinde karşınıza ücret almayan uygulamalar çıkacaktır. Eğer reklam görmeden kimlerin hesabınıza baktığını öğrenmek isterseniz, o halde ücretli olan uygulamaları tercih etmenizde fayda var. Profilinize bakan kişiler yüzde yüz doğru gösterilmektedir. Uygulamalardan dilerseniz bildirimleri açarak anında profiliniz ziyaret aldığında bildirim alabilirsiniz. Bu kişiler henüz sayfanızdayken size haber gelecektir.

Instagram Profiline Kim Baktı Uygulamaları Güvenli mi?

 

Instagram profiline bakanları öğrenme programlarının güvenliği değişkenlik gösterebilir. Kimlerin hesabınıza baktığınızı öğrenmeniz için seçmiş olduğunuz uygulamaya Instagram hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir. Buna şifreniz de dahildir. Bu nedenle dikkatli seçim yapmanız gerekir. Instagram hesabına bakanlar için uygulama seçimi yaparken ün yapmış, adı sanı bilinenleri tercih etmeniz gerekir. Zaten bilindik ve çok kullanılan bir uygulama ise bu uygulama ile sorun yaşamanız çok da söz konusu olmayacaktır.  Ancak bilinmedik bir uygulama tercih ederseniz bu durumda risk aldığınız anlamına gelecektir.