Kolay Adımlarla Instagram Takipçi Artırma

Instagram Takipçi Artırma

Sosyal medya da hedef her zaman takipçi sayısının artırılmasıdır. Söz konusu instagram olduğunda ise ister istemez bu biraz daha ön plana çıkacaktır. Aşağıda kolay adımlarla instagram takipçi artırma işleminin nasıl yapılacağını anlattık. Ancak daha da kolay bir çözüm arıyorsanız sitemizden satın alacağınız takipçilerle aynı gün içerisinde istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

Hashtag Kullanımı

Instagram’da organik takipçiler kazanmak istiyorsanız öncelikli olarak hastahg kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü ilgili kişilere ulaşmanın en kolay yolu hastaghleri doğru kullanmaktır.

İçerikleri Beğenme

İnstagram’da güzel gördüğünüz ya da sektörünüzle ilgili gördüğünüz postları beğenmelisiniz. Yapılan araştırmalara göre instagram’da yapacağınız her 100 post beğenisi size 6,1 takipçi olarak geri dönmektedir.

Yarışmalar

İnstagram takipçilerini artırmanın kolay yollarından birisi de yarışmalar düzenlemektir. Takipçilerinize vereceğiniz ufak hediyeler hem daha fazla takipçi kazanmanızı sağlayacak hem de hesabınızın etkileşiminin yükselmesini sağlayacaktır.

Farklı Platformlarda Paylaşın

Hesabınızı farklı sosyal medya araçlarında da paylaşın. Bu sizin marka bilincinizi artıracağı gibi farklı sosyal medya platformlarından da takipçi kazanmanıza imkan sağlayacaktır.

Zamanlama

Zamanlama sosyal medya da her zaman çok önemli olmuştur. Eğer postlarınızın tam karşılığını almak ve daha fazla beğeni toplamak istiyorsanız 02.00 – 17.00 arasında mutlaka içerik paylaşımı yapmalısınız. Yapılan araştırmalara göre bu saatler arasında sosyal medya da insanların gezinmeleri daha yüksek oluyor.

Sitemizden instagram organik takipçi satın alabilirsiniz.

Yeni Kişiler Beğenin

Aslında bu işlem bir anlamda takibe takip olarak da bilinmektedir. Yeni insanlarla arkadaş olmak demek onların da sizi takip etmesi anlamına gelecektir. Sürekli yeni arkadaş gönderimi yaptığınızda zamanla daha fazla kişinin hesabınızı takip ettiğini göreceksiniz.

Hesabınızı Temizleyin

Kalitesiz resimler, marka değerinizi düşürecek olan görseller varsa onları zaman zaman silin temizleyin. Hiç kimse basit kalitesiz resimlere bakmak istemeyeceği gibi bu sizi kurumsallıktan da uzaklaştıracaktır.