Instagram'da Nasıl Takipçi Kazanılır?

Instagram takipçisi kazanmak için uygulayabileceğiniz bazı taktikler bulunuyor. Herkes daha çok Instagram takipçisi sahibi olmak ister. Bunun için de kimisi takipçi satın alır, kimisi bilinen taktikleri sayfası için uygular. Bazı basit taktikler kısa süre içinde çok sayıda takipçi kazanmanızı sağlayabilir. Bu taktikler hem kurumsal hesaplar hem de kişisel hesaplar için kullanılabilmektedir. Takipçi kazanmak isterseniz burada temel hedefinizin her zaman kaliteli ve organik takipçi kazanmak olmasını tercih etmeniz önemlidir. Organik olmayan, sahte kullanıcılar sayfanızın itibarının düşmesine neden olabilir. Bu nedenle sayfanızın itibarını düşürmeden takipçi kazanmanın yollarını anlatacağız.

Instagram Takipçisi Kazanma Hileleri Nelerdir?

 

Instagram takipçisi kazanma hileleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Çekiliş yapın.
  • Instagram istatistiklerine göz atın.
  • Dikkat çekici görselleri paylaşın.
  • Etiket kullanın.
  • Düzenli aralıklarla paylaşım yapın.
  • Diğer kullanıcılara yorum yapın, gönderi beğenin, Instagram özelliklerini aktif olarak kullanın.
  • Hesabınızı herkesin kullanımına açın.
  • Tutarlı ve istikrarlı olun.

Bütün bu ipuçlarından faydalanmak tamamen ücretsizdir.

Instagram Takipçisi Kazanmak için Etiket Nasıl Kullanılır?

 

Instagram takipçisi kazanmak için etiket kullanımı doğru şekilde yapılmalıdır. Etiket kullanırken popüler olanları tercih etmeniz gerekir. Instagram takipçi sayınız ancak popüler etkileşim alan etiketler ile artabilir. Bunun dışında kimsenin bilmediği bir etiketi paylaşmaz size bir şey kazandırmaz. Bir gönderi için Instagram kullanıcılarına 30’a kadar etiket paylaşımına izin verir. Bu etiketleri akıllıca seçerek takipçilerinizin kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Takipçisi Kazanmak için Paylaşım Zamanı Nasıl Olmalı?

 

Instagram takipçisi kazanmak için paylaşım zamanı insanların aktif olarak Instagram’da bulundukları dönem için tercih edilmelidir. Kimsenin aktif olmadığı zamanda paylaşım yapmak, paylaşımın pek çok insan tarafından görülmemesi, yani bir nevi paylaşımın boşa gitmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle Instagram takipçi kazanmak istiyorum derseniz aktif saatleri tercih edin. Bunun dışında paylaşımınızın düzenli yapılmasına özen gösterin. Sürekli yok olmayın. Paylaşımın sık olması her zaman avantaj olacaktır. Çünkü insanlar bir şeyler görebilecekleri insanları takip etmek isterler. Paylaşım yapmadığınız takdirde takipçi sayınız giderek düşecektir.