Instagram Takipçi Satın Almak Zararlı mı?

Instagram Takipçi Satın Alma 

Instagram’da hesabınızı büyütmek istiyorsunuz, ama bunun nasıl yapılacağını da merak ediyorsunuz. Etrafınızda duyduğunuz şey instagram takipçi satın alma ama gerçekte bunun işe yarayıp yaramadığını ve instagram hesabınıza herhangi bir zararının olup olmadığını da bilmiyorsunuz. İşte bizde bu makalemizde siz değerli takipçilerimize ve müşterilerimize instagram takipçi satın almak zararlı mı? Bu konu hakkında bilgiler verelim istedik.

Instagram takipçi satın alınırken dikkat edilmesi gereken ilk kural güvenilir bir adresten takipçi satın almak olmalıdır. Yani bilmediğiniz, güvenmediğiniz ve canlı desteği bulunmayan internet sitelerinden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

Takipçi Satın Almak

Instagram takipçi satın almayla ilgili bilinen bir yanlış vardır o da zararlı olduğudur.  İşin doğrusuna baktığımızda yukarıda da belirttiğimiz gibi zararlı olabilmesi için önce sizin hangi firmadan hangi siteden aldığınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yani güvenilir bir siteden takipçi satın aldığınızda bunun hesabınıza herhangi bir zararı olmayacaktır.

Peki, insanların zararlı olduğunu söylemesinin nedeni nedir?

  • Takipçi göndermek isteyen sitelerin hesabın şifresini istemesi,
  • Takipçi yüklemesi yapılırken hesabın kapanması,
  • Yüklenen takipçilerin silinmesi,
  • Canlı desteğin bulunması,
  • Fake takipçiler gönderilmesi,

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz durumlar bir hesabın kapatılmasına destek olacak konuları içermektedir. İnstagram algoritması çok iyi çalışır ve sürekli olarak güncellenir. Dolayısıyla siz güven duyulmayan bir yazılım kullanarak takipçi satın almışsanız instagram bunu hemen fark eder ve hesabınızla ilgili işlem yapmaya başlar. Bu nedenle daha öncede birkaç kez dediğimiz gibi instagram takipçi satın alırken mutlaka güvenebileceğiniz adresleri tercih etmeniz gerekiyor.

Güvenilir İnstagram Takipçi Satan Siteler

Güvenilir instagram takipçi satan siteler denildiğinde ilk akla her zaman sitemiz gelmiştir. Bu zamana kadar binlerce müşterimize milyonlarca takipçi gönderimi sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Satışını yapmış olduğumuz takipçiler nedeniyle bize gelen hiçbir hesap ihlali ya da kapatma gibi şikayet olmamıştır.