Instagram Şifresi Nasıl Kırılır?

Instagram şifresini kırmak kişilerin farklı hesapları ele geçirmek istemesi halinde tercih ettikleri bir yöntemdir. Normal şartlar altında bir hesabın şifresi için milyonlarca hatta milyarca farklı matematiksel kombinasyon ve ihtimal vardır. Senelerce hiç durmaksızın şifreleri deneseniz bile bu şifreyi bulmanız imkansıza yakındır. Bu nedenle insanlar Instagram şifresi kırmak adına farklı yöntemlere yönelmektedirler. Şifre kırmak için insanlar genellikle bu iş için tasarlanan uygulamaları tercih etmektedirler. Bu uygulamalara hem Apple Store hem de Google Play üzerinden ulaşmak mümkündür.

Instagram Şifresi Kırma Uygulamaları Nasıl Çalışır?

 

Instagram şifresini kırma uygulamaları farklı kombinasyonları dener. Harf, rakam ve noktalama işaretlerinden oluşan farklı uzunlukta şifreler denenir. Instagram şifresi bulunana kadar bu kombinasyonlar denenmeye devam eder. Uygulama insanların denemesi mümkün olmayacak şekilde saniyeler için milyarca kombinasyon deneme yeteneğine sahiptir. Şifre bu sayede kırılır. Normalde herhangi bir insanın bu kadar kombinasyonu denemesi mümkün değildir.

Instagram Şifresi Kırma Uygulamaları Nelerdir?

 

Instagram şifresini kırma uygulamaları isimleri arasından en çok tercih edilenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Lock for Instagram,
  • Trojen en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Bu uygulamalardan bir kısmı ücret talep ederken bir kısmı bu işi ücretsiz şekilde halletmektedirler. Uygulamaları indirmeden önce güvenli olduklarından emin olmanız tavsiye edilir. Güvenilir olmayan uygulamalar ile Instagram bilgilerinizi paylaşmayın. Google Play ve Apple Store üzerinden şifre kırmaya yardımcı uygulamaları indirmeniz mümkündür.

Android İşletim Sistemi için Instagram Şifresi Nasıl Kırılır?

 

Instagram şifresini Android için kırma yöntemini denemek isteyenler APK tercih edebilirsiniz. Bu yöntem, Instagram hesabınızı çalan kişinin kim olduğunu biliyorsanız işe yarayacaktır. Instagram şifresi APK yöntemi ile kırıldığı zaman, telefon içine girmiş olur. Kişiler bilmeden sosyal medya hesapları ve e posta adresleri için izin vermiş olurlar. Bu sayede kişinin telefonuna giriş yapmak mümkün olduğu için dosyalara da ulaşılmış olacak. Bu sayede çalınan hesap geri alınır. APK uzantılı uygulamalar bu yöntemi başarılı kılar.