Instagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür?

Instagram’da profile bakanları görme çeşitli yardımcı uygulamalar sayesinde mümkündür. Profilinize bakan kişileri Instagram’da görmeniz için mutlaka ek uygulama indirmeniz gerekir. Aksi halde Instagram’ın kendisinde Instagram’da profile kim baktı özelliği bulunmaz. Bu aracı uygulamalar sayesinde size anında sayfanıza kimin baktığına dair bildirim gelir. Profilinize bakan kişileri öğrenebileceğiniz uygulamalar hem IOS hem de Android işletimcisi için mevcuttur. Profilinize kimin baktığını öğrenmek için şu adımları takip edin:

  • Google Play ya da Apple Store’a giriş yapın.
  • Arama kısmına Instagram kim baktı yazın.
  • Çıkan uygulama seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edin.
  • Uygulamayı indirin.
  • Profilinize kimin baktığını öğrenmek için bildirimlerinizi açın.
  • Birisi profilinize geldiği zaman tarafınıza bildirim iletilecektir.

Instagram Profiline Bakanları Görme Uygulamaları Güvenilir mi?

 

Instagram’da profile bakanları görme uygulamaları güvenliği değişkenlik gösterecektir. Instagram’da profile kim baktı uygulamalarından bazıları tamamen güvenliyken bazı uygulamalar için aynı şeyi söylemek mümkün olmayacaktır. Güvenli uygulamaları tercih etmek için adı sanı bilinenler arasında tercih yapın. Güvenmediğiniz uygulamalara kesinlikle Instagram bilgilerinizi vermeyin.

Instagram Profiline Bakanları Görme Uygulamaları Nelerdir?

 

Instagram’da profile bakanları görme uygulamaları isimleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Stalkci,
  • Kim baktı,
  • İnstatakipci.com uygulamaları aracılığı ile profilinize kimin tarafından giriş yapıldığını anında görmeniz mümkün olacaktır.

Bu uygulamalar geniş bir kesim tarafından tercih edilmiştir. Uygulama hakkında uygulama mağazalarında sıkça olumlu değerlendirme yapılmıştır. İçiniz rahat edebilir.

Instagram Profiline Bakanları Görme Uygulamaları Gerçek mi?

 

Instagram’da profile bakanları görme uygulamaları gerçekliği tartışılır. Uygulamaların bir kısmı gerçek hizmet verirken, piyasada yer alan güvenilir olmayan uygulamaların kullanıcılara yanlış bilgi verdiği bilinmektedir. Instagram’da profile kim baktı sorusunun cevabını en net şekilde bulmak isterseniz, mutlaka denenmiş ve güvenliğini kanıtlamış bir uygulamayı tercih edin. Aksi halde yanlış bildirimler alabilirsiniz. Bu durumu ortaya çıkarmak için birden fazla uygulama indirerek uygulamaları test etmeye başlayabilirsiniz. Hem ücretli hem de ücretsiz uygulamaları deneyerek performansları hakkında bilgi elde etmeniz mümkün olacaktır.