Instagram Profilime Kim Baktı?

Instagram profiline bakanlar çeşitli uygulamalar aracılığı ile tespit edilebilirler. Instagram’da sizleri kimin ziyaret ettiğini görmeniz için IOS işletim sistemi ya da Android işletim sistemi sahibi olabilirsiniz. Instagram profili ziyaret eden kişileri gösteren uygulamaların bir kısmı ücretliyken bazıları tamamen ücretsizdir. Sizi ziyaret eden kişileri ücretsiz şekilde görüntüleyebileceğiniz için, ücret ödemenizi tavsiye etmiyoruz. Bu uygulamalar yüzde yüz doğru çalışmaktadır. Sizi kimin ziyaret ettiğini onlar sizi takip etmese bile görmeniz mümkündür. Program kurulumunu yapmanızdan itibaren ziyaret aldığınız kişiler otomatik olarak görülecektir.

Instagram Profilime Kim Baktığını Nasıl Öğrenirim?

Instagram profiline bakanları öğrenmek isterseniz aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

  • Uygulama mağazasını ziyaret edin.
  • Instagram profilime kim baktı cümlesini arama kısmına yazın.
  • Çıkan uygulamalar arasında tercihinizi yapın.
  • Uygulamayı telefonunuza indirin.
  • Uygulamayı açın.
  • Instagram bilgilerinizi girin.
  • Kurulumu tamamladınız.

Instagram profilini artık kimler ziyaret ederse bu kişilerin kullanıcı isimlerini uygulama üzerinden görmeniz mümkün olacak.

Instagram Profilime Kim Baktığını Ücretsiz Nasıl Öğrenirim?

 

Instagram profiline bakanları ücretsiz öğrenmek isterseniz tercih edebileceğiniz uygulamalar bulunuyor. Bazı uygulamalar programın indirilmesi için ücret talep ederken bazıları talep etmez. Ücret isteyen uygulamalar genellikle reklam kaldırdıkları için bu ücreti talep etmişlerdir. Temelde iki uygulamanın çalışma şekli de aynıdır. Sadece reklam görmemiş olursunuz. Arama yaparken arama kısmına ücretsiz yazmanız yeterli olacaktır.

Instagram Profilimi Kimin Engellediğini Nasıl Öğrenirim?

 

Instagram profilini engelleyenleri öğrenmek isterseniz aracı uygulamaları kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aracı uygulamaları yine Google Play ya da Apple Store üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Instagram profili kimin tarafından engellenirse bu kişilerin kullanıcı adları programı açtığınız zaman karşınıza çıkacaktır. Engel aldığınız profili ziyaret ettiğiniz zaman bu kişinin ismi çıkar ancak takipçileri, takip ettikleri ve gönderileri sıfır olarak görüntülenir. Bu kişinin sayfasını silme ya da dondurmuş olma ihtimali de vardır. Ancak kullanıcı adı engellenenler programında da çıkıyorsa, bu durumda kişi sizi kesin olarak engellemiştir anlamına gelir.