Instagram Profilime Kim Baktı Ücretsiz?

Instagram profiline bakan kişiler çeşitli uygulamalar aracılığı ile bulunabilir. Bu uygulamalar profilinizi ziyaret eden kullanıcıların isimlerini sizlere göstermektedir. Instagram profiline bakanlar dışında sizi engelleyenler ve takipten çıkan kişileri de görmeniz mümkün olur. Sosyal medya uygulamaları arasından en sık kullanılanlar arasında yer alan Instagram, aracı uygulamalar sayesinde sizlere kimin sizinle etkileşime girdiğine kadar göstermektedir. Bu uygulamaları hem Apple Store hem de Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamalar tamamen ücretsiz olup bazı uygulamalar için ücret talep edilebilmektedir. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

  1. Uygulama mağazasına giriş yapın.
  2. Profilime kim baktı Instagram yazısını arama motoruna yazın.
  3. Çıkan uygulamalar arasından seçiminizi yapın.
  4. Uygulamayı indirdikten sonra Instagram bilgilerinizi girin.

Tebrikler. Kurulumunuzu yaptınız ve kurulumdan itibaren profilinize kimlerin baktığını öğrenebilirsiniz.

Instagram Profilime Kim Baktı Ücretli mi?

 

Instagram profiline bakan kişileri öğrenme ücreti kimi uygulamalarda varken bazı uygulamalar ücret istemektedir. Ücretsiz şekilde profilinize kimlerin baktığını öğrenmeniz mümkün olduğu için sizlere ücretli olan uygulamaları tavsiye etmiyoruz. Ücretli olan uygulamalar para tuzağı olabilir. Bu nedenle ücretsiz uygulamaları denemenizi tavsiye ediyoruz.

Instagram Profilimi Kim Engelledi?

 

Instagram profilini engelleyen kişiler çeşitli yardımcı uygulamalar aracılığı ile tespit edilebilir. Bu uygulamalardan pek çoğu Instagram profiline bakanları ve kimlerin sizi engellediğini ve takipten çıktığını göstermektedir. Instagram profilinizin engellenmesi halinde sizlere bu uygulamalardan bildirim gelir. Hem IOS işletim sistemi ile telefon kullananlar hem de Android telefon kullanıcıları uygulama mağazalarını ziyaret ederek onları engelleyen kişileri tespit edebilirler.

Instagram Profiline Kimin Engellediğini Uygulamasız Nasıl Öğrenebilirim?

 

Instagram profilini engellediğini uygulamasız öğrenmek isterseniz bunu sizi engellediğini düşünen kişinin profiline bakarak yapabilirsiniz. Profile geldiğiniz zaman eğer kişinin gönderisi takipçileri sıfırsa, kişi sizi engellemiş olabilir. Instagram profiline bakanlar gibi uygulamalar bu konuda size daha net bilgi vereceklerdir. Çünkü kişi eğer profilini sildiyse de benzer bir görüntü ortaya çıkacaktır. Oysa uygulamalar size net bilgi verirler bu nedenle onları tercih edebilirsiniz.