Instagram Hesabı Nasıl Çalınır?

Instagram çalmak ne yazık ki mümkün değildir. Hesap çalmak için kişinin kişisel bilgilerine ve şifresine sahip olmanız gerekir. Instagram hesabı çalmak yasal değildir. Pek çok sosyal medya kullanıcısı kendi şifresini unutabilir, hesabı şikayet edilmesinden dolayı kapatılabilir ya da başka kullanıcılar tarafından şifresi alınabiliyor. Bu durumlarda Instagram ile doğrudan irtibata geçmeniz gerekir. Instagram sizlere şifrenizi sıfırlamanız ve hesabınızı yeniden kullanıma almanız için yardımcı olacaktır. Ancak hesap çalmak doğru olmayacaktır. Başka bir insanın Instagram hesabını çalmaya çalışmanız halinde zaten karşı taraf Instagram ile iletişime geçerek hesabını kurtarabilecektir.

Çalınan Instagram Hesabını Nasıl Geri Alabilirim?

 

Çalınan Instagram hesabını geri almak isterseniz aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

  1. Instagram’a giriş yapın.
  2. Parolanızı artık bilmeyeceğiniz için şifremi unuttum butonuna basın.
  3. Kullanıcı adı, telefon ya da mail adrsi yazın.
  4. Eğer Facebook profiliniz mevcutsa ve profiliniz Instagram profiliniz ile bağlantılıysa, hemen Facebook bağlantınızı kontrol edin.
  5. Eğer yukarıda sayılan bilgiler yoksa, daha fazla yardım al butonuna basınız.

Bilgilerim Yoksa Çalınan Instagram Hesabını Nasıl Geri Alabilirim?

 

Bilgiler olmadan çalınan instagram hesabını geri almak için yine giriş ekranına gelmeniz gerekir. Ardından şu adımları takip edin:

  • Giriş ekranından bu e posta adresine ya da telefon numarasına erişemiyorum seçeneğine tıklayın.
  • Sizden istenilen bilgileri doğru girin.
  • İnstagram destek ekibine bilgilerinizi iletin.

Instagram hesabı çalmak konusunda uzman olan ekip, size en kısa sürede dönüş yaparak sayfanızı geri ele geçirmenizi sağlayacaktır.

Instagram Hesabı Çalma Programları Nelerdir?

 

Instagram hesabı çalma programları tamamen para tuzağıdır. Bu programlar farklı hesapları çalmanızı sağlamayacaklardır. Sadece sizin paranızı almak istedikleri için böyle bir yola başvurmaktadır. Instagram hesabı çalmak için milyonlarca farklı kombinasyondan oluşan şifrenin tespit edilebilmesi gerekir. Bu da matematiksel olarak bakıldığı zaman çok çok düşük bir ihtimaldir. Dolayısı ile bu tarz programların vaadlerine kanarak paranızı kaptırmanızı tavsiye etmiyoruz.