İnstagram Beğeni Kasma Taktiği

İnstagram Beğeni Kasma

Instagram’da etkileşim elde edilmek isteniyorsa takipçi, beğeni ve izlenmenin ortak bir erişim içerisinde olması gerekir. Yani hesap ne kadar büyük olursa etkileşimde o kadar çok ve hızlı olacaktır. Yeni kurulmuş olan bir hesabın etkileşimi düşük olacağından dolayı beğeni sayısı da buna paralel düşük olabilir. Bu nedenle hesabınıza öncelikli olarak instagram organik takipçi satın almanız gerekiyor.

Satın aldığınız takipçilerinizin Türk olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz beğeni sayısına ulaşabilmeniz daha kolay olacaktır. Piyasa da takipçi satışı yapan online siteler mevcuttur. Sitemizde bunlar arasında en bilindik ve en güvenilir olanıdır. Sitemizden alacağınız takipçilerle birlikte hesabınızda çok hızlı bir büyüme trendi yakalayabilir ve bu sayede daha aktif bir şekilde beğenilerinizi elde edebilirsiniz.

İnstagram Beğeni Kasma Nedir?

İnstagram üzerinde beğeni kasma şeklinde bir tanımlama vardır. Bu işlemesnasında paylaşılan fotoğrafların en fazla beğeni alması sağlanır. Bu sayede hesabın keşfete düşebilme olasılığı daha yüksek olur. Birçok insan bu paylaşımı gördüğünde beğeni sayısı da hızlı bir şekilde artmaya başlayacaktır.

Beğeni kasabilmeniz için önce hesabınızın eski olması gerekir. Çünkü yeni hesaplarda bu işlemi yapabilmek hesabın kapanmasına neden olabilecektir. Eski hesapların avantajı olsa da engel yememesine dikkat etmeniz gerekir.  Eski hesapların kapatılması genelde söz konusu olmaz.

Beğeni kasabilmenin ilk yolu olabildiğinde beğeni yapmaktır. Bunun içinde takibe takip işlemleri yapılabilir. Takibe takip başka hesaplara beğeni göndererek onların da sizi beğenmesini sağlamaktır. Bu işlem genellikle başarıya ulaşan sonuçlar verir. Bu nedenle mantıklı bir şekilde yapmanız tavsiye edilir. Zamanla takip ettiklerinizi de yine listenizden çıkarmanız gerekiyor, aksi takdirde çok fazla takip etmiş olursunuz.